Apartmány v Maria Enzersdorf

Potřebujete ubytování v Maria Enzersdorf ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Maria Enzersdorf. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Maria Enzersdorf má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Apartment Rosse 

Foto: Apartment Rosse
Pokojů: 8
Hodnocení hostů
73 %

Offering free Wi-Fi, a flat-screen TV, and a fully equipped kitchen, this non-smoking studio in Maria Enzersdorf is just a 20-minute drive from Vienna city centre.

Pokoje

Studio
osoba30 - 30 EUR za noc

Hotely v okolí Maria Enzersdorf

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Maria Enzersdorf jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Maria Enzersdorf. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Maria Enzersdorf.


2. Appartements Verberne 

Foto: Appartements Verberne
Lokalita: Mödling
Vzdálenost: 0.8 km
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
93 %

Just a 2-minute walk from Mödling Train Station, Appartements Verberne offers spacious and barrier-free apartments, all fitted with anti-allergenic bedding. Wi-Fi access is free of charge.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby56 - 84 EUR za noc
Apartmán se 2 ložnicemi
osoby75 - 145 EUR za noc
Apartmán se 2 ložnicemi (4 dospělí)
osoby55 - 125 EUR za noc

3. Apartment Markplatz StarStarStar

Foto: Apartment Markplatz
Lokalita: Perchtoldsdorf
Vzdálenost: 2.3 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
71 %

Apartment Markplatz is located in Perchtoldsdorf. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment is fitted with a TV and 1 bedroom. Vienna is 15 km from the apartment, while Baden is 26 km away.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby87 - 87 EUR za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: